Prasa drukowana

Głównym obszarem naszej działalności jest wydawanie prasy branżowej. Na rynku dostępne są dwa nasze tytuły: Ogólnopolski Miesięcznik HURT & DETAL oraz anglojęzyczny Magazyn dla profesjonalistów Food from Poland.

HURT & DETAL

Hurt & Detal, to ukazujący się od 2006 roku miesięcznik prasy handlowej, poruszający tematykę handlu oraz produktów rynku FMCG. Czasopismo ukazuje się w nakładzie 70.000 egz. i co miesiąc jest dostarczane do sklepów detalicznych o profilu spożywczo-przemysłowym, drogerii, sklepów monopolowych oraz do placówek handlu hurtowego na terenie całej Polski.

Food from Poland

Food from Poland to anglojęzyczne czasopismo dedykowane profesjonalistom z branży FMCG. Wydawane jest od 2009 roku. Tytuł jest dstępny podczas prestiżowych wydarzeń oraz międzynarodowych targów branżowych takich jak: ISM i ANUGA w Kolonii, IFE w Londynie, PLMA w Amsterdamie, PRODEXPO w Moskwie, czy SIAL w Paryżu.

Pismo jest doskonałym przewodnikiem dla osób pragnących nawiązać lub poszerzyć kontakty z polskimi producentami z branży FMCG.